Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасы

Кафедраның мақсаты - қазіргі жаһандану және интеграциялық үдерістердің күшеюі жағдайында болашақ мамандарға берілетін жаңартылған білім беру мазмұны аясында оқытудың озық технологияларын, белсенді әдістерін кеңінен қолдана отырып, оқу-әдістемелік, тәрбие, ғылыми жұмыстарды инновациялық тұрғыдан жоспарлау, ұйымдастыру негізінде сұранысқа ие, бәсекеге қабілетті педагог-тәрбиешілер мен бастауыш сынып мұғалімдерін даярлау.

Кафедраның міндеттері:

- дәріс, практикалық сабақтарда және оқытушымен бірлескен өзбетіндік жұмыстарды ұйымдастырудың сапалығын арттыру, жаңа формаларын қолдану жұмысын жетілдіру;

- мамандық студенттерінің республикалық олимпиадаға, конкурстарға қатысу жұмысын жетілдіру;

- оқытушылардың және студенттердің академиялық ұтқырлық жұмысын жандандыру, кафедраның халықаралық байланыстарын кеңейту;

- кафедра ғалымдарының ғылыми жоба жазу, шетелдік басылымдарда деңгейін арттыру;

- ПОҚ құрамының ғылыми әлеуетін арттыру жұмыстарын жандандыру;

- кафедраға қарасты мамандықтардың институциональды аккредитациядан өту жұмысын жоғары дәрежеде ұйымдастыру;

- кәсіби-бағдар жұмысының сапалығын арттыру, «Дефектология» жаңа мамандығын ашу.

Кафедраның негізгі бағыты:

-Оқу әдістемелік;