Педагогикалық факультетінде әдістемелік айлық

08.11.23 күні Педагогика факультетінде әдістемелік айлық аясында магистрлер мен аға оқытушылар Баюканская С.Ф. және Федорченко Л.А. «Форсайт технологиясы» семинар-тренингі өтті. Оқу семинары жас профессорлық-оқытушылық құрамға, магистранттарға және университет студенттеріне арналған.Форсайт - бұл «стратегиялық ойлауға», сондай-ақ құрылған стратегияға негізделген шешім қабылдауға қатысты әдіс. Форсайттың мәні форсайт рәсіміне қатысушылар ұсынған ұйымның немесе қызмет саласының қолда бар стратегиялық мүмкіндіктерін қабылдауды кеңейту болып табылады. Семинар-тренингте заманауи әдіспен танысты. Семинар-тренингке қатысушылар белсенділік танытып, тапсырмалар орындалып, өз мақсатына жетіп, барлығына семинар қызықты және мазмұнды өтті.